Ile naprawdę warta jest Energa SA?

Ile faktycznie jest warta Energa SA? Odpowiedź na to pytanie nurtuje od lat

Ta kwestia stała się teraz szczególnie istotna, gdyż jak pisaliśmy – na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Orlenu, obecny Prezes spółki Pan Ireneusz Fąfara ogłosił, że ureguluje spór z akcjonariuszami mniejszościowymi Energi.

Nie wiemy jeszcze kiedy, ani w jaki sposób się to odbędzie, ale przypominamy, co prominentni politycy obecnie rządzącej koalicji mówili o tym w czasie, gdy rząd PIS zdecydował o przejęciu Energi przez Orlen.

W pełni zgadzamy się z opinią wyrażoną przez pana europosła Janusza Lewandowskiego, tym niemniej ciekawe, jaki konkretnie “ułamek wartości” miał on na myśli i jakie zdanie na temat wartości spółki Energa SA miałby dzisiaj …

Przeciw nadużyciom

Kim jesteśmy?

Za wszystkimi inicjatywami skupionymi wokół projektu Przeciw Nadużyciom od strony formalnej stoi Fundacja To Co Najważniejsze, założona w 2011 roku. 

Co jest istotne – nie powstała ona na potrzeby tych akcji, lecz od lat prężnie realizuje liczne przedsięwzięcia, zwłaszcza te o charakterze prospołecznym i niekomercyjnym. Korzystając z wieloletniego doświadczenia osób, które ją tworzą, toczy batalię przeciw nieprzemyślanym decyzjom, naruszającym interesy każdego z nas.